"Manas garšas" iesaka par pamatu izmantot mūsu radītos garšvielu maisījumus.
Pārveidojot vai papildinot tos, iegūstiet savai gaumei visatbilstošāko garšu kombināciju.

Manas Garšas kolektīvs

Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma. Mūsu mērķis ir kļūt par uzņēmumu, kurš maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus.

Baiba ir uzņēmuma dibinātāja un īpašniece, kuras ikdienas darbs ir saistīts ar uzturzinātni un medicīnu, un nu jau sesto gadu – ar bezgala plašo garšvielu pasauli. Baiba ir sertificēta uztura speciāliste un fizioloģe, un Manas Garšas garšvielu maisījumu radītāja, jaunu produktu ieviesēja un meistarklašu organizatore un vadītāja, kā arī Facebook konta uzturētāja un Garšu publiskā tēla uzturētāja.

Daiga ir Manas Garšas sirsnīgā dvēselīte un kārtības uzturētāja, kura ikdienā ir sastopama ražotnē un ražotnes veikaliņā Ogrē. Daiga ir tā, kura rūpīgi sagatavo un pārbauda katru pasūtījumu, pirms tas tiek izsūtīts, maļ un fasē, un rūpējas par katra klienta vēlmēm.

Zane vairākkārt ir bijusi Manas Garšas dažādu pasākumu ģeneratore! Neatlaidīga, enerģiska un vienmēr gatava trakām, spontānām idejām!

Arita mūsu uzņēmumā bija lielais atbalsts un uzticamais palīgs laikā, kad mums tik ļoti trūka darbaroku. Tāds periods Garšās ir katru rudeni un ziemu!

Elga bija mūsu kolēģe visu 2021.gadu!  Viņa visus darbiņus darīja ar smaidu, atbildību un mīļumu un palīdzēja mums saziņā ar jauniem klientiem un sadarbības partneriem.

Laura ir enerģiskākā būtne mūsu kolektīvā! Viņa spēj pielāgoties visiem apstākļiem un darīt jebkuru darbu ar smaidu, pārliecību un atbildību! Šobrīd, kamēr Laura vēl mācās 11.klasē, viņu var sastapt Garšu veikaliņā sestdienās un dažādos pasākumos ārpus darba laika. Laura uztur mūsu Instagram kontu!

Evelīna (nav bildēs) – mūsu jaunākā kolēģīte! Evelīna iesaistās visos Garšu darbiņos un ir īsta labā roka mūsu kolektīvam!

Justīne (nav bildēs) – Garšu radošā meitene! Justīne mums ir liels palīgs brīvdienās un atsevišķās darba dienās, kad var atbrīvoties no studijām Universitātē. Justīnes stiprā puse ir valodu prasme, komunikācija ar klientiem un sirsnīgā vienkāršība, kuru ļoti novērtējam.

Mūsu radošais, allaž smaidīgais palīgs jaunu Garšu tapšanas lietās ir Sintija. Viņa ir profesionāla konditore un tāpēc uzticamies viņas izkoptajām, saldajām garšas izjūtām. Šobrīd Sintija ar atbildīga arī par Garšu nopietnajām lietām – pavadzīmēm un rēķiniem.

Aija Krodere ir visu, visu mūsu brīnišķīgo bilžu autore un līdz ar to pati bildē nav tikusi! Bez Aijas radītajām fotogrāfijām mums nebūtu tik daudz klientu, tas nu ir skaidrs! Mācēt tik kārdinoši un skaisti nobildēt garšvielas ne katrs var.

Edvarts mūsu kolektīvā zina darīt pilnīgi visu – pat salabot etiķešu printeri vai korekti izdrukāt termiņu lentītes, kas mums, dāmām, nav pa spēkam!

Viesturs ir mūsu lieliskās mājas lapas uzraudzītājs un pilnveidotājs attālināti, un dažādu iemeslu dēļ radušos (lielākoties mūsu, meiteņu, sastrādāto) kļūmju novērsējs! Jau šobrīd Viesturs strādā pie jaunas, jaudīgas mājas lapas (internetveikala) izstrādes vairākās svešvalodās! Tik ļoti to gaidām!

 

Projekts izstrādāts sadarbībā ar: