"Manas garšas" iesaka par pamatu izmantot mūsu radītos garšvielu maisījumus.
Pārveidojot vai papildinot tos, iegūstiet savai gaumei visatbilstošāko garšu kombināciju.

Manas Garšas kolektīvs

Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma. Mūsu mērķis ir kļūt par uzņēmumu, kurš maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus.

Baiba ir uzņēmuma dibinātāja un īpašniece, kuras ikdienas darbs ir saistīts ar uzturzinātni un medicīnu, un nu jau sesto gadu – ar bezgala plašo garšvielu pasauli. Baiba ir sertificēta uztura speciāliste un fizioloģe, un Manas Garšas garšvielu maisījumu radītāja, jaunu produktu ieviesēja un meistarklašu organizatore un vadītāja, kā arī Facebook konta uzturētāja un Garšu publiskā tēla uzturētāja.

Daiga ir Manas Garšas sirsnīgā dvēselīte un kārtības uzturētāja, kura ikdienā ir sastopama ražotnē un ražotnes veikaliņā Ogrē. Daiga ir tā, kura rūpīgi sagatavo un pārbauda katru pasūtījumu, pirms tas tiek izsūtīts, maļ un fasē, un rūpējas par katra klienta vēlmēm.

Zane ir Manas Garšas Instagram konta uzraudzītāja un jaunu reklāmas ideju un dažādu pasākumu ģeneratore! Neatlaidīga, enerģiska un vienmēr gatava trakām, spontānām idejām!

Līga ir mūsu žiglais, atsaucīgais palīgs un darbojas pēc izsaukuma! Pateicoties Līgai, varam sagatavot steidzamākus pasūtījumus un lielākus apjomus, arī pat vēlās vakara stundās! Līga nesen uzsākusi vadīt Garšu meistarklases!

Arita mūsu uzņēmumā bija lielais atbalsts un uzticamais palīgs laikā, kad mums tik ļoti trūka darbaroku. Tāds periods Garšās ir katru rudeni un ziemu!

Elga ir Manas Garšas jaunais darbinieks! Viņa visus darbiņus dara ar smaidu, atbildību un mīļumu un palīdz mums saziņā ar jauniem klientiem un sadarbības partneriem.

Mūsu radošais, allaž smaidīgais palīgs jaunu Garšu tapšanas lietās ir Sintija. Viņa ir profesionāla konditore un tāpēc uzticamies viņas izkoptajām, saldajām garšas izjūtām.

Aija Krodere ir visu, visu mūsu brīnišķīgo bilžu autore un līdz ar to pati bildē nav tikusi! Bez Aijas radītajām fotogrāfijām mums nebūtu tik daudz klientu, tas nu ir skaidrs! Mācēt tik kārdinoši un skaisti nobildēt garšvielas ne katrs var.

Edvarts mūsu kolektīvā zina darīt pilnīgi visu – pat salabot etiķešu printeri vai korekti izdrukāt termiņu lentītes, kas mums, dāmām, nav pa spēkam!

Viesturs ir mūsu lieliskās mājas lapas uzraudzītājs un pilnveidotājs attālināti, un dažādu iemeslu dēļ radušos (lielākoties mūsu, meiteņu, sastrādāto) kļūmju novērsējs! Jau šobrīd Viesturs strādā pie jaunas, jaudīgas mājas lapas (internetveikala) izstrādes vairākās svešvalodās! Tik ļoti to gaidām!

Dāvis savukārt ir tas cilvēks, kurš mums taisa vizuālo reklāmu materiālus un jauno etiķešu maketus, vienvārdsakot, Garšu grafiskais dizaineris.

 

Projekts izstrādāts sadarbībā ar: