Meistarklases, darbnīcas un garšvielu degustācijas

Visas vasaras garumā un platumā piedāvājam noorganizēt radošas garšvielu meistarklases un darbnīcas, izzinošas garšvielu degustācijas, meistarklases kolektīviem un tematiskas svinības, kuras iespējams apvienot ar gardo un daudzveidīgo SierŠtelles sieru degustāciju! Darbošanās notiks omulīgā koka namiņā blakus “Manu Garšu” veikalam Ogrē, Brīvības ielā 12. Meistarklases un darbnīcas piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem, un iespējams organizēt tās gan darba dienās, gan brīvdienās!


Radošās garšu meistarošanas darbnīcas

Varam uzņemt līdz 40 personām vienlaikus. Katram dalībniekam dodam iespēju uzmeistarot savu unikālo garšvielu buķeti no vairāk nekā 100 izejvielām! Tas ir aizraujoši!
Pasākuma vidējais ilgums – 2 stundas. Dalības maksa – sākot no EUR 20.00/no personas. Senioriem 10% atlaide!

Garšvielu meistarklases


Garšu iepazīšanas, izsmaržošanas un izgaršošanas pasākums

Piemērots līdz pat 40 personām vienlaikus. Pasākuma laikā izrādām pasaulē neparastākās un aromātiskākās garšvielas un izstāstām sātīgus garšvielu stāstus, dodam nodegustēt mūsu pašu radītās garšvielu buķetes, taču šī pasākuma koncepts neietver pašu dalībnieku iespēju radoši darboties.
Pasākuma vidējais ilgums – 1,5 stunda. Dalības maksa – sākot no EUR 12.00/no personas. Senioriem – 10% atlaide!


Garšu un smaržu darbnīcas bērniem

Pasākums piemērots 15–25 bērniem (sākot no 6 gadu vecuma) vienlaikus. Dalības maksa – sākot no EUR 15.00/no personas.
Piedāvājam iespēju darboties ar jogurtiem un dabīgajām augu krāsām, kā arī augļiem un ogām, veidojot košus, krāsainus gardumus – ēdamās gleznas.
Bērniem piedāvājam arī garšvielu meistarošanas pasākumu un tam sekojošu picu gatavošanu!
Īpašais vasaras piedāvājums – gardumgardo blīkšķgraudiņu (popkornu) gatavošana ar pirms tam svaigi maltām un pašu maisītām garšvielām!
Ar 3+ ģimenes karti dāvājam 20% atlaidi!
Skolēnu grupām (20+ personas) – 15% atlaide!

Garšvielu darbnīcas bērniem


Jaunlaulāto PIRMO laulības dzīves garšu meistarošana

Lieliska iespēja iepazīt vienam otru un saprast, kādas tad būs tās garšvielas, kuras turpmāk visbiežāk tiks lietotas virtuvē! Jaunajam pārim (un arī vedējiem un viesiem, ja ir vēlme) dodam iespēju radīt īpašās dienas trīs Garšu kombinācijas!
Brīdinām! – šis pasākums var izraisīt pirmo neprognozēto kašķi jaunlaulāto starpā! 😊
Pasākuma vidējais ilgums – 1 stunda. Dalības maksa – EUR 55.00/no personas.


Izbraukumu korporatīvās meistarklases un radošas garšvielu darbnīcas pieaugušajiem un bērniem

Esam gatavas ar savu plašo garšvielu sortimentu doties gandrīz jebkur! Svarīgi vien, lai pasākums notiek zem jumta un ar iespēju tikt pie elektrības pieslēguma.
Izbraukumu pasākumu izmaksas izrunāsim individuāli. Viss atkarīgs no dalībnieku skaita, vēlmēm, norises vietas. Pavisam aptuveni EUR 15.00-25.00 no personas + ceļa izdevumi.

Par katra atsevišķa pasākuma precīzām izmaksām un vēlamo norises laiku aicinām rakstīt: [email protected] vai zvanīt – 29158362 (Baiba).

Garšvielu meistarklases