"Manas garšas" iesaka par pamatu izmantot mūsu radītos garšvielu maisījumus.
Pārveidojot vai papildinot tos, iegūstiet savai gaumei visatbilstošāko garšu kombināciju.

Pirkt garšvielas internetā – vai droši?

Pirms neilga laika kādā no Latvijā populāriem žurnāliem bija lasāms brīdinošs raksts par garšvielu iegādi internetā. Lasītājiem tika ieteikts izvairīties no šāda veida “kaķis maisā” pirkumiem. Taisnība gan ir, taču mēs – “Manas Garšas” komanda vēlamies iedrošināt savus klientus un palīdzēt pamanīt atšķirību starp dažāda veida interneta veikaliem.

Tā kā mūsu uzņēmums un interneta veikals manasgarsas.lv jau nepilnu gadu piedāvā saviem klientiem iegādāties kvalitatīvas, aromātiskas un bioloģiski sertificētas garšvielas tieši internetā, vēlamies atklāt patieso ainu – ko nozīmē pirkt garšvielas nevis veikalā, bet gan pasūtīt tās ar interneta starpniecību. Šoreiz gan stāsts ir tikai par manasgarsas.lv piedāvātajām garšvielām, garšaugiem, īpašajiem cukuriem un sāļiem – produktiem, par kuru kvalitāti mēs uzņemamies atbildību un zinām, ko teikt. 

Lai gan manasgarsas.lv sevi pozicionē tieši kā interneta veikalu, mēs tomēr esam sastopami arī dažādos tirdziņos, pilsētu svētkos un citos pasākumos – tas viss, lai klienti iepazītu mūsu produkciju tuvāk, klātienē. Tiesa gan, pirkt garšvielas, vispirms tās paostot un pagaršojot, ir krietni drošāk. Taču tiklīdz produkts ir iepazīts, garšvielu iegāde konkrētā uzņēmuma interneta veikalā kļūst drošs pasākums. 

Mūsuprāt, vissvarīgākā ir ātras saziņas iespēja ar garšvielu interneta veikalu. Tādējādi ir iespējams noskaidrot gan garšvielu derīguma termiņu, gan izcelsmes valsti (tā ir norādīta arī pie katra produkta mūsu mājas lapā), gan arī iegūt atbildes uz citiem jautājumiem – gan par piegādes iespēju, gan iepakojuma izvēli. 

Lielākā daļa garšvielu (90%) mūsu noliktavā atrodas nemaltā veidā gaismu un gaisu necaurlaidīgos traukos.

Pasūtījuma noformēšanas brīdī klients var izvēlēties nemaltās garšvielas saņemt svaigi samaltas. Ir labi zināms, ka nemaltas garšvielas ievērojami ilgāk saglabā savas īpašības – gan krāsu, gan garšu, gan smaržu. Kas gan būtu garšvielas bez garšas? Tieši tāpēc esam skeptiski noskaņoti pret visas dienas garumā vaļējos maisos stāvošām, jau samaltām garšvielām. Ir vajadzīga krietna deva šādu garšvielu, lai ēdienam mainītos aromāts. Turklāt ēteriskās eļļas un citi bioloģiski aktīvie savienojumi, kas organismam sniegtu milzu labumu, šādās garšvielās praktiski vairs neeksistē. Tāpat veikala plauktos ilgstoši stāvošās garšvielas gaisu caurlaidīgās papīra paciņās… 

Mūsu uzņēmums ir ieguvis bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu, ar ko ļoti lepojamies, jo varam saviem klientiem piedāvāt augstas kvalitātes produktus no visas pasaules. Pasūtot bioloģiskās garšvielas internetā, svarīgi, lai uz iepakojuma, preci saņemot, būtu īpašā “zaļā lapiņa”, kas apliecina produkta bioloģisko izcelsmi.

Apkopojot visu, vēlamies teikt, ka vissvarīgākā ir uzticamība. Mūsu uzņēmums ir uzdrīkstējies piedāvāt šādu iespēju – veidot savus unikālos garšvielu maisījumus vai arī pasūtīt atsevišķas garšvielas tieši internetā. Mēs vēlamies mainīt priekšstatu par mazliet neparastāku garšvielu iegādes iespēju, kas nebūt nav nedroša.

Projekts izstrādāts sadarbībā ar: